Treimiskursus

ARS Keraamikakeskus pakub keraamiku Triin Lehismetsa savi treimiskursust.
Kursusele on oodatud kõik, nii need kellel puudub igasugune varasem kokkupuude saviga kui ka need, kes on varem juba treimist proovinud. Tarvis on vaid julget pealehakkamist! Kursus toimub kord nädalas, kasutatakse kõrgkuumussavi ningglasuure.


Treimiskursus

Juhendaja: Triin Lehismets
Vanuseaste: täiskasvanud
Grupi suurus: 3
Hind: 35€/kord
Kestus: 2 tundi
Toimumiskoht: ARS Keraamikakeskus, Pärnu mnt 154
Toimumisaeg: P 13:00–15:00

ARS Keraamikakeskuse eesmärgiks on arendada keraamikaalast kunsti- ja disainivaldkonda ning vahendada tehnoloogilisi teadmisi ja oskuseid nii professionaalsete kunstnike kui ka tavapubliku hulgas. Aastaringselt toimuvad keskuses koolitused ja keraamikakursused.

Kursusest

ARS Keraamikakeskus pakub keraamiku Triin Lehismetsa savi treimiskursust.

Kursusele on oodatud kõik, nii need kellel puudub igasugune varasem kokkupuude saviga kui ka need, kes on varem juba treimist proovinud. Tarvis on vaid julget pealehakkamist! Kursus toimub kord nädalas, kasutatakse kõrgkuumussavi ning- glasuure.

Kursuse ülesehitus

Oled tahtnud alati potikedral treimist proovida, aga pole võimalust või julgust olnud? Või oled saanud korra juba käed saviseks teha, nüüd tahaks rohkem kogemust, uusi nippe ja juhendaja valvsat pilku? ARS Keraamikakeskuse treimiskursus annab selleks hea võimaluse.

Kursusel osaleja omandab potikedral treimise põhimõtted ja algtõed.

Tasub arvestada, et ühe asja valmimiseks on vaja käia kohal vähemalt 2 korda, ettepõletatud eseme glasuurib juhendaja. Kui on soovi ise glasuurida, siis on tarvis ka kolmas kord tulla. Juhendajaga kokkuleppel on võimalik käia treimas ka muul ajal. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine emailiga.

Juhendaja

Triin Lehismets on saaanud 2021. a Eesti Kunstiakadeemias keraamika erialal bakalaureuse kraadi, hetkel jätkab õpinguid EKAs rakenduskunsti ja disaini erialal. Talle pakuvad põnevust glasuuride väljatöötamine ning glasuurimaailma nüansid. Viimasel ajal on sinna lisandunud ka erinevate savimasside katsetused.

Info ja broneerimine

kursused@keraamikakeskus.ee
ars.keraamikakeskus.ee
Pärnu mnt 154
shoplink